Konuyu Oyla:
  • Toplam: 7 Oy - Ortalama: 3.71
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Köpek Balığı Sürüsü - Shark Swarm ( 2008 - Türkçe Dublaj ) - Online Film İzle
yeni 

"9652781d1265730513_kopekb.jpg

türkçe

[size=large][font=Times New Roman][b]Yapım:2008 - ABD
Tür:Aksiyon, Dram, Gerilim, Korku,
Süre:95 dakika
Yönetmen:James A. Contner,
Oyuncular:Daryl Hannah, Armand Assante, F. Murray Abraham, John Schneider, Mimi Michaels, Elisa Donovan, Darcy Rose Byrnes, Roark Critchlow, Heather McComb, Gene Davis, Alan Fudge, John Enos III, Jacleen Haber,
Senaryo:David Rosiak, Matthew Chernov,
Yapımcı:yle Clark, Stephen Niver, Robert Halmi Jr.

Yıllardır Pasifik suları, burada gerçekleştirilen bomba denemeleri yüzünden nükleer atıklarla dolmuştur. Okyanus canlılarının çoğu ölmüş, hayatta kalanlar da bu zehirli ortama uyum sağlamıştır. Full Moon Bay, California’daki küçük bir balıkçı kasabasıdır. Kasaba, zengin işadamı Hamilton Lux’ün (Armand Assante) yatırımlarıyla büyük bir değişim geçirmektedir. Bunun sonucunda da doğa mahvolmaktadır. Ancak asıl büyük sorun denizdedir. Çünkü lime lime olmuş ve yenmiş canlı parçaları kasabanın sahiline vurmaya başlar.[/b][/font][/size]
ARPASUYU.TK

[size=x-large][size=large][font=Times New Roman][b]Bütün bunlara ek,benim aşkım saf ve sek.
Sade ben varım ve sen de sade benle bir tek.
Ya sende hep ben miyim tek?
Keşke bir tek ben olsaydım sende tek!…[/b][/font][/size][/size]
Thumbs Up 
10 numara film
mertkai, proud to be a member of ARPASUYU ONLINE | arpasuyu.tk | Sinemaseverler.net | Film İzle | Online Sinema | Sinema Evde | HD Film İzle | Watch Movies Online For Free | Film İzle | Arpasuyu Forum since Oct 2011.
Ara

Hızlı Menü:

Şu anda bu konuyu okuyanlar: 1 Ziyaretçi